+48 58 73 22 100 albus@albus.pl

Nasza misja

Dostarczać naszym Klientom skutecznych systemów ekspozycji produktu w miejscu sprzedaży poprzez kreatywne projekty, solidną produkcję i profesjonalną obsługę.

Zapytanie

Kliknij tutaj aby wypełnić formularz zapytania online lub pobierz plik PDF bądź WORD:

Pobierz formularz w pliku pdf Pobierz formularz w pliku word
http://www.albus.pl/images/stories/slider/1.jpghttp://www.albus.pl/images/stories/slider/2.jpghttp://www.albus.pl/images/stories/slider/3.jpghttp://www.albus.pl/images/stories/slider/4.jpghttp://www.albus.pl/images/stories/slider/5.jpghttp://www.albus.pl/images/stories/slider/6.jpghttp://www.albus.pl/images/stories/slider/7.jpghttp://www.albus.pl/images/stories/slider/8.jpghttp://www.albus.pl/images/stories/slider/9.jpghttp://www.albus.pl/images/stories/slider/10.jpg
pos albuseur
preload image preload image

Jesteśmy firmą zajmującą się profesjonalnie projektowaniem i produkcją systemów reklamowych POS

Od roku 2002 zbudowaliśmy cenioną w Europie markę

Jesteśmy firmą zajmującą się profesjonalnie projektowaniem i produkcją systemów reklamowych POS. Od roku 2002 zbudowaliśmy cenioną w Europie markę. Skuteczność naszych projektów wynika z pasji z jaką podchodzimy do realizacji stojących przed nami zadań. Każdy Klient obsługiwany jest z indywidualnym podejściem i zrozumieniem Jego potrzeb. Kreatywność i nowatorski design tworzonych przez nas stojaków reklamowych, regałów, displayów i innych ekspozytorów POS idzie w parze z ich efektywnością we wsparciu sprzedaży. Na każym etapie stawiamy na jakość i skuteczność naszego działania - tylko obustronna satysfakcja gwarantuje długą współpracę.

75% DECYZJI O ZAKUPIE PODEJMOWANYCH JEST W SKLEPIE

To dlatego profesjonalna ekspozycja produktu w miejscu sprzedaży (POS - Point of Sale) jest niezbędnym elementem skutecznego marketingu. Bezpośrednie oddziaływanie na Konsumenta w miejscu i czasie podejmowania przez niego decyzji o zakupie przynosi znakomite rezultaty. To właśnie produkty łatwo dostępne i zaprezentowane na  atrakcyjnych stojakach, regałach czy innych display'ach reklamowych są najczęściej kupowane przez Klientów.

Poszukujemy prawdziwych tygrysów do Działu Handlowego. Jeżeli przepełnia Cię energia, jesteś kreatywny i lubisz pracę w zespole nastawionym na realizację celów wyślij nam swoje CV. Tutaj dowiesz się więcej.